Máme tu predčasné voľby. Je to radosti. Teší sa koalícia a aj opozícia. Zvláštna zhoda. Už mal toho každý zjavne plné zuby. Voliť budú po prvýkrát aj Slováci v zahraničí. Zatiaľ nevedno, či sa aj oni tešia na voľby? Potom, ako im táto vláda zrušila vysielanie Slovenského rozhlasu, možno o tom ani nevedia (?), že sú voľby...
Sorry, comments are closed for this item.
“The principle goal of education is to create men who are capable of doing new things, not simply of repeating what other generations have done - men who are creative, inventive and discoverers” –Jean Piaget
“The principle goal of education is to create men who are capable of doing new things, not simply of repeating what other generations have done - men who are creative, inventive and discoverers” –Jean Piaget
Posted by: Vlado on Feb. 10, 2006, 12:18 p.m.
Comment: Možno ano , možno nie, ja už viem, ďakujem za informáciu. Pred pár dňami sme mali voľby aj v Kanade, a bol som trochu posmutnelý ani nie s priebehom, ale že som to nevidel skôr. Teda ako sa dajú zorganizovať a urobiť jednoducho a v krátkom čase bez rachotu a buchotu. Je to na väčší material a teraz som dosť zaťažený , ale skúsim neskôr, sľubujem. Zatiaľ by som poprial voličom dobrú voľbu