Tak som sa rozhybal a konečne som doplnil možnosť používať / zviditeľniť aj emoticons.
Samozrejme textová možnosť tu bola vždy, ale teraz keď zadate tie známe 2-3 znakové kombinácie, tak miesto nej sa objavi taky maly žltý ksichtik čo by mal znázorniť určitú náladu, čo sa definuje tými znakovými kombináciami. Sú to napr.
": - )" čo znamená
": - (" čo znamená
Tu tie znaky sú s medzerou, lebo keby boli bez medzery tak by ste videli len obrazok
Zatiaľ je ich len zopár, ale ak narazíte na vašu obľúbenú kombináciu, ktorá sa u nás nenahradí obrázkom , pošlite prosím tu kombináciu s obrazkom a ja ju doplním
Sorry, comments are closed for this item.
“The principle goal of education is to create men who are capable of doing new things, not simply of repeating what other generations have done - men who are creative, inventive and discoverers” –Jean Piaget
“The principle goal of education is to create men who are capable of doing new things, not simply of repeating what other generations have done - men who are creative, inventive and discoverers” –Jean Piaget
Posted by: Saša on Aug. 8, 2008, 6:23 p.m.
Comment: no tak to vyskúšam : - ) ": - )"
Posted by: Vlado on Aug. 8, 2008, 8:34 p.m.
Comment: Hmm tie úvodzovky v popise len ohraničujú troj kombinaciu znakov. V tomto priklade ide o kombinaciu dvojbodky minusu pravej zatvorky.Všetky znaky idu hned za sebou, bez medzery !!!!!!! :-) Ospravedlňujem sa za neuplnosť popisu príkladu :-(. Malé doporučenie, všetly emoticony je lepšie písať na anglickej klávesnici, teda bez diakritiky. Či taký emoticon existuje už je vidieť pri prezeraní komentára v časti: Takto bude vyzerať Váš komentár
Posted by: saša on Aug. 9, 2008, 7:44 a.m.
Comment: :-) hurá tuším to funguje