No nech som to obracal ako som vedel, prišiel som k názoru, že nie je dobre odrezať autora od opráv, sám radšej používam tento prístup ako cez admina. Od toho názoru bol len krôčik k návratu k pôvodnej koncepcii, a to, že opravy si môže robiť sám autor. Je tu jedno obmedzenie, že sa to týka prakticky len dvoch posledných príspevkov. Prax ukáže či to stačí.
Kto chce napísať hociaký minipríbeh , alebo aj serial je vítaný
www.myvtoronte.com/blog/post/
Sorry, comments are closed for this item.
“The principle goal of education is to create men who are capable of doing new things, not simply of repeating what other generations have done - men who are creative, inventive and discoverers” –Jean Piaget
“The principle goal of education is to create men who are capable of doing new things, not simply of repeating what other generations have done - men who are creative, inventive and discoverers” –Jean Piaget